Zakładanie działalności

Zakładanie działalności

Zamierzasz rozpocząć działalność

Jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Z nami wszystko załatwisz w jednym miejscu, nie będziesz nawet musiał iść do urzędu. Przygotujemy niezbędne dokumenty, zgłosimy działalność do ZUS lub KRUS, pomożemy w wyborze PKD, powiadomimy o zarejestrowaniu twojej firmy. Wskażemy optymalną formę opodatkowania działalności, poinformujemy o dodatkowych obowiązkach, przygotujemy protokoły RODO, umowy pracownicze i wiele innych. Jeżeli będziesz potrzebował, opracujemy biznesplan dla twojej firmy, abyś mógł ubiegać się o pomoc publiczną. Pomożemy także uzupełnić niezbędne dokumenty i rozliczyć dotację celową.

Zakładanie działalności - Zamierzasz rozpocząć działalność

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Przejdź do bloga

Obowiązek rejestracji do vat

Obowiązek ewidencji sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej

Wybór kodów PKD

Dlaczego warto rozpocząć działalność razem z nami?

Jedno miejsce, wszystkie urzędy

Zakładając działalność z nami, nie musisz iść już nigdzie indziej. Teraz naprawdę wszytko zaczyna i kończy się w jednym miejscu.

Kontakt w formie zdalnej i stacjonarnej

Kontakt, obieg dokumentów teraz całkowicie w formie elektronicznej, a jeżeli wolisz spotkać się osobiście, dostosujemy miejsce i termin do Ciebie.

Pomoc w zdobywaniu dofinansowań

Pomagamy wyszukiwać dotacje celowe i czynnie wspieramy twoją firmę w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji.

Reprezentacja przed US i ZUS

Zapomnij o telefonach, wizytach i stresujących kontrolach. Po podpisaniu dokumentów reprezentujemy twoją firmę przed organami państwowymi.

Pomoc w tworzeniu biznesplanu

Przygotowujemy szczegółowy plan rozwoju twojej firmy, analizujemy rynek, budujemy prognozy finansowe na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Doradztwo podatkowe

Analizujemy przepisy, wskazując najkorzystniejsze formy opodatkowania, informujemy o nadchodzących zmianach i obowiązkach.

Archiwizacja dokumentów

Nie musisz przechowywać dokumentów w siedzibie firmy. Wszystkie dokumenty są katalogowane i archiwizowane w siedzibie biura przez cały okres współpracy.

Usługi dodatkowe

Odpowiadamy na nietypowe potrzeby przedsiębiorców. Budujemy kalkulatory cenowe i bazy danych dostosowane do twojej firmy.

Rozliczenia pfron

Jeżeli zatrudniasz osoby niepełnosprawne, prowadzimy rozliczenia z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nie czekaj, zostań przedsiębiorcą już dziś

Wypełnij wniosek

KontaktKontakt

Adres biura

Polna 4

89-526 Lubiewo

Numer telefonu

+48 795 321 999

+48 886 888 960

Adres e-mail

biuro@cerf.pl

Dane firmy

NIP: 5611106925

REGON: 367083214

Kontakt