Prowadzenie PKPIR lub ryczałtu

Prowadzenie PKPIR lub ryczałtu

Wspieramy sektor MśP

Zdecydowana większość firm na rynku to właśnie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Podobnie wygląda to w naszej bazie klientów. Dlatego Biuro Rachunkowe CERF doskonale rozumie potrzeby reprezentowane przez ten sektor. Trudno być przecież samym sobie księgowym, kadrową, kierownikiem produkcji, sprzedawcą, zaopatrzeniowcem i prezesem. Dlatego odciążamy naszych klientów z ciągłego śledzenia przepisów podatkowych i prowadzenia rozliczeń, oddając w ich ręce to, na czym najlepiej się znają, tak aby mogli cieszyć się z bycia przedsiębiorcą.

Prowadzenie PKPIR lub ryczałtu - Wspieramy sektor MśP

Ewidencjonowanie sprzedaży na kasie fiskalnej, obowiązek ubezpieczeniowy ZUS/KRUS, rejestracja do VAT, handel na terenie UE, stosowanie kodów PKD.
Odpowiedzi na te kwestie i nie tylko, znajdziesz na naszym blogu.

Przejdź do bloga

Współpracuj z nami, zyskaj już dziś:

Jedno miejsce, wszystkie urzędy

Zakładając działalność z nami, nie musisz iść już nigdzie indziej. Teraz naprawdę wszystko zaczyna i kończy się w jednym miejscu.

Kontakt w formie zdalnej i stacjonarnej

Kontakt, obieg dokumentów teraz całkowicie w formie elektronicznej, a jeżeli wolisz spotkać się osobiście, dostosujemy miejsce i termin do Ciebie.

Kadry i płace

Prowadzimy pełną obsługę sfery kadrowo-płacowej, przygotowujemy umowy, rozliczamy godziny pracy i okresy urlopowe. Przygotowujemy i wysyłamy deklaracje ZUS.

Reprezentacja przed US i ZUS

Zapomnij o telefonach, wizytach i stresujących kontrolach. Po podpisaniu dokumentów reprezentujemy twoją firmę przed organami państwowymi.

Deklaracje roczne

Przygotowujemy deklaracje roczne PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą i zatrudnianych przez nich pracowników.

Doradztwo podatkowe

Analizujemy przepisy, wskazując najkorzystniejsze formy opodatkowania, informujemy o nadchodzących zmianach i obowiązkach.

Archiwizacja dokumentów

Nie musisz przechowywać dokumentów w siedzibie firmy. Wszystkie dokumenty są katalogowane i archiwizowane w siedzibie biura przez cały okres współpracy.

Usługi dodatkowe

Odpowiadamy na nietypowe potrzeby przedsiębiorców. Budujemy kalkulatory cenowe i bazy danych dostosowane do twojego przedsiębiorstwa.

Rozliczenia pfron

Jeżeli zatrudniasz osoby niepełnosprawne, prowadzimy rozliczenia z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nie czekaj, zleć prowadzenie swojej księgowości nam i zyskaj więcej czasu na rozwój firmy

Wypełnij wniosek

KontaktKontakt

Adres biura

Polna 4

89-526 Lubiewo

Numer telefonu

+48 795 321 999

+48 886 888 960

Adres e-mail

biuro@cerf.pl

Dane firmy

NIP: 5611106925

REGON: 367083214

Kontakt