Prowadzenie ksiąg handlowych

Pełna księgowość

Outsourcing, rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

Zatrudnienie księgowego na umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną generuje duże koszty. Średnie wynagrodzenie samodzielnego księgowego oscyluje w granicy 4 500 zł brutto. Zlecenie tych samych czynności firmie zewnętrznej pozwala ograniczyć te koszty niemal ośmiokrotnie.

 

Ponadto współpraca z Biurem Rachunkowym wyklucza koszty szkoleń, tworzenia stanowiska pracy czy ryzyka związanego z chorobą pracownika. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, Biuro Rachunkowe CERF zapewnia pełną obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową twojej firmy.

 

Wysoko wykwalifikowana kadra sprawi, że zapomnisz o trudach prowadzenia działalności i skupisz się na maksymalizacji zysków.

Prowadzenie ksiąg handlowych - Outsourcing, rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

METODA KASOWA, ZMIANY W REPREZENTACJI, ZGŁASZANIE SPRAWOZDAŃ W PORTALU S24, OBOWIĄZKOWA SPRAWOZDAWCZOŚĆ GUS, WIRTUALNE BIURO JAKO SIEDZIBA SPÓŁKI.
ODPOWIEDŹ NA TE KWESTIE I NIE TYLKO ZNAJDZIESZ NA NASZYM BLOGU.

Przejdź do bloga

Oprogramowanie Systim, stworzone dla twojej firmy

Prowadzenie ksiąg handlowych - Oprogramowanie Systim, stworzone dla twojej firmy

Pierwszy kompletny program do zarządzania firmą przez Internet w Polsce ze zintegrowanym w jednym programie fakturowaniem, magazynem, obsługą drukarek fiskalnych, księgowością KPiR i KH, obsługą zamówień, CRM oraz API... i dużo więcej!

Pełna personalizacja oprogramowania

 Swobodna konfiguracja szablonów dokumentów, formularzy kontaktowych i raportów. Przydzielanie uprawnień określonym użytkownikom, definiowanie kont bankowych, magazynów, walut i innych.

Automatyzacja wystawiania faktur

Rozwiązania API pozwalające na integrację z platformami sprzedażowymi, fakturowania cykliczne, wystawianie korekt w powiązaniu z fakturami sprzedażowymi.

Dostęp do danych 24 godziny na dobę

Wszystkie dane przechowywane na serwerze, bez ograniczeń dotyczących liczby stanowisk, dostęp stacjonarny i mobilny.

Magazyn

Automatyczne generowanie dokumentów magazynowych, zwiększanie i zmniejszanie stanu zapasów przy wprowadzaniu faktur zakupowych i sprzedażowych, ułatwiona inwentaryzacja.

Obsługa zamówień

Integracja z platformą allegro i innymi sklepami internetowymi. Obsługa czytników kodów kreskowych i automatyczne przesyłki kurierskie.

Kontrola płatności

Import wyciągów bankowych, automatyczne generowanie przelewów z poziomu listy faktur kosztowych. Kontrola zapłat i automatyczne naliczanie odsetek i wystawianie wezwań do zapłaty.

CRM, projekty, terminarz

Zarządzanie aktualnymi projektami w firmie, kontakt z klientami, tworzenie ofert i cenników, przypisywanie kosztów i czasu pracy do konkretnych projektów, integralne kalendarze.

Drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej

Integracja z drukarkami fiskalnymi Innova, Epson, Posnet, Novitus, ELZAB w pakiecie z modułem magazynowym.

Bezpieczeństwo danych online

 Szyfrowanie HTTPS/SSL, indywidualny login i hasło, możliwość blokowania dostępu na konkretne adresy IP, możliwość stosowania dwuetapowego potwierdzania tożsamości.

Generowanie wielu rodzajów raportów

Zestawienia faktur i płatności, kontrola stanów magazynowych, raporty godzinowe pracowników. Raporty sprzedaży, zakupów, obliczanie marży i prowizji.

Dostęp przez API

Modyfikacja i kontrola stanów magazynowych, tworzenie i edycja kontrahentów, produktów, zamówień, dokumentów magazynowych za pośrednictwem API.

Integracja ze sklepami internetowymi

Automatyczne fakturowanie, import zamówień, stanów magazynowych, bazy produktów z PrestaShop, Woocomerce/Wordpress, IdoSell, Sky-Shop i Shopper.

Kliknij i dowiedz się więcej

Współpracuj z nami, zyskaj już dziś

Profesjonalne prowadzenie rozliczeń podatkowych

Profesjonalna i wysoko wykształcona kadra zapewnia pewność względem poprawności prowadzonych księgowań i spełnienia obowiązków sprawozdawczych.

Kontakt w formie zdalnej i stacjonarnej

Kontakt, obieg dokumentów teraz całkowicie w formie elektronicznej, a jeżeli wolisz spotkać się osobiście, dostosujemy miejsce i termin do Ciebie.

Kadry płace

Prowadzimy pełną obsługę sfery kadrowo-płacowej, przygotowujemy umowy, rozliczamy godziny pracy i okresy urlopowe. Przygotowujemy i wysyłamy deklaracje ZUS.

Reprezentacja przed US i ZUS

Zapomnij o telefonach, wizytach i stresujących kontrolach. Po podpisaniu dokumentów reprezentujemy twoją firmę przed organami państwowymi.

Sprawozdawczość roczna

Przygotowujemy sprawozdania finansowe zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Składamy także sprawozdania statystyczne do GUS.

Doradztwo podatkowe

Analizujemy przepisy, wskazując najkorzystniejsze formy opodatkowania, informujemy o nadchodzących zmianach i obowiązkach.

Archiwizacja dokumentów

Nie musisz przechowywać dokumentów w siedzibie firmy. Wszystkie dokumenty są katalogowane i archiwizowane w siedzibie biura przez cały okres współpracy.

Usługi dodatkowe

Odpowiadamy na nietypowe potrzeby przedsiębiorców. Budujemy kalkulatory cenowe i bazy danych dostosowane do twojego przedsiębiorstwa.

Rozliczenia pfron

Jeżeli zatrudniasz osoby niepełnosprawne, prowadzimy rozliczenia z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nie czekaj, zleć prowadzenie swojej księgowości nam i zyskaj więcej czasu na rozwój firmy

Wypełnij wniosek

KontaktKontakt

Adres biura

Polna 4

89-526 Lubiewo

Numer telefonu

+48 795 321 999

+48 886 888 960

Adres e-mail

biuro@cerf.pl

Dane firmy

NIP: 5611106925

REGON: 367083214

Kontakt