O firmie

O firmie

powody, dla których warto powierzyć księgowość swojej firmy w nasze ręce

Obsługa firm w całej Polsce

Nasi przedsiębiorcy mają siedzibę działalności w każdym województwie, a ich usługi sięgają poza teren UE.

Lat wspieramy wasze firmy

Mamy ugruntowaną pozycję rynkową, której fundament stanowi zaufanie naszych klientów.

Obsługiwanych przedsiębiorstw

Dzięki waszym pozytywnym rekomendacjom nie musimy martwić się o reklamę.

Kompleksowa obsługa online

Spotkajmy się online, teraz wymiana dokumentów zależy od prędkości Internetu, a nie kilometrów.

Wsparcie na każdym etapie działalności

Z biznesem jesteśmy od dnia narodzin do jego końca, ale zdecydowanie wolimy to pierwsze.

Jesteśmy po to by pomagać

Pomoc, tak właśnie rozumiemy misję osób zajmujących się księgowością w Biurze Rachunkowym CERF. Świadomość niesienia pomocy jest dla nas najważniejsza, jest swojego rodzaju misją, dla której założyliśmy tę firmę. W tracie naszej obecnej pracy, a także wcześniejszych doświadczeń zawodowych nabyliśmy przekonanie, że to, czego ludzie potrzebują najbardziej to profesjonalne wsparcie. Każdy z nas bowiem wie jak dobrze mieć kogoś, do kogo możemy pójść, mając problem. Podatki to dziedzina, w której zwrócenie się do nieodpowiedniej osoby może kosztować dużo pieniędzy i stresu. Dlatego zdobywając zaawansowane certyfikaty i planując udziały w kolejnych szkoleniach, stawiamy na te kwestie które interesują naszych klientów. Wiemy, że nasza wiedza to fundament waszego bezpieczeństwa i zaufania.

Dzięki wam nasza pasja do rachunkowości i codzienna praca nabiera sensu, a odpowiedź na każde pytanie budzi radość i satysfakcję.

O firmie - Jesteśmy po to by pomagać

Współpracujemy z liderami prawa finansowego w Polsce

O firmie - Wiedza potwierdzona certyfikacją

Wiedza potwierdzona certyfikacją

W 2014 roku zderegulowano zawód księgowego, wyłączając konieczność posiadania jakichkolwiek uprawnień do świadczenia tego typu usług. Z tego powodu w naszej codziennej pracy spotykamy się niestety z błędami osób świadczących usługi rachunkowe, przy braku odpowiednich kwalifikacji.

 

Dlatego, aby nasi klienci mieli pewność, że zlecają prowadzenie finansów swojej firmy w najlepsze ręce, każdy pracownik musi ukończyć egzamin Centrum Informacji Księgowej potwierdzony certyfikatem. Egzamin ten jako jedyny obejmuje niezbędny zakres wiedzy wymagany przez Ministerstwo Finansów przed deregulacją. Ponadto każdy pracownik jest czynnym członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, gdzie odbywa certyfikowane szkolenia w zakresie przepisów dotyczących podatku VAT, PIT, CIT, handlu międzynarodowego i innych.

 

Ponadto, Biuro Rachunkowe CERF uzyskało certyfikat CIK będący gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie, spełniając wszystkie kryteria, m.in. certyfikację kadry księgowo-rachunkowej, brak zaległości finansowych BIG, nienaganną opinię klientów, pracę w oparciu o licencjonowane programy księgowe i doświadczenie.

Bezpieczeństwo Twojej firmy zapewnia PZU S.A.

Biuro Rachunkowe CERF posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, w wysokości 100 000 zł, przewyższając ponad dwukrotnie minimalną równowartość sumy gwarancyjnej określonej w rozporządzeniu Ministra Finansów.

PZU

Cechują nas

Rzetelność

Najważniejszą cechą wykonywanych przez nas usług księgowych jest ich dokładność i poprawność, tak aby rozliczenia podatkowe nie mogły zostać podważone.

Terminowość

Opóźnienie w opłaceniu należności podatkowych lub dostarczeniu określonych deklaracji jest niedopuszczalne, dlatego zawsze dotrzymujemy ustawowych terminów.

Poufność

Dane naszych klientów, są szyfrowane i zabezpieczane, tak aby żadna nieuprawniona osoba, ani proces nie miały do nich dostępu.

Profesjonalizm i uczciwość

Bezstronność, rzetelność i obiektywizm są podstawą rozstrzygania sporów i wydawania decyzji w naszym życiu zawodowym i prywatnym.

Bezpieczeństwo

Ubezpieczanie OC, prowadzenie rozliczeń wyłącznie zgodnych z przepisami i współpraca z liderami branży prawa, jest gwarantem zasadności naszych działań.

Wysokie kwalifikacje

O naszej wiedzy i umiejętnościach świadczą certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, szkolenia, kursy, a nie puste frazesy.

KontaktKontakt

Adres biura

Polna 4

89-526 Lubiewo

Numer telefonu

+48 795 321 999

+48 886 888 960

Adres e-mail

biuro@cerf.pl

Dane firmy

NIP: 5611106925

REGON: 367083214

Kontakt