CERFCertyfikowani Eksperci Rachunkowo Finansowi

O firmieO firmie

Jesteśmy po to, by pomagać

Pomoc, tak właśnie rozumiemy misję osób zajmujących się księgowością w Biurze Rachunkowym CERF. Świadomość niesienia pomocy jest dla nas najważniejsza, jest swojego rodzaju misją, dla której założyliśmy tę firmę. W tracie naszej obecnej pracy, a także wcześniejszych doświadczeń zawodowych nabyliśmy przekonanie, że to, czego ludzie potrzebują najbardziej to profesjonalne wsparcie. Każdy z nas bowiem wie jak dobrze mieć kogoś, do kogo możemy pójść, mając problem. Podatki to dziedzina, w której zwrócenie się do nieodpowiedniej osoby może kosztować dużo pieniędzy i stresu. Dlatego zdobywając zaawansowane certyfikaty i planując udziały w kolejnych szkoleniach, stawiamy na te kwestie które interesują naszych klientów. Wiemy, że nasza wiedza to fundament waszego bezpieczeństwa i zaufania.

Dzięki wam nasza pasja do rachunkowości i codzienna praca nabiera sensu, a odpowiedź na każde pytanie budzi radość i satysfakcję.

O firmie

Cechują nas w szczególności

Rzetelność

Najważniejszą cechą wykonywanych przez nas usług księgowych jest ich dokładność i poprawność, tak aby rozliczenia podatkowe nie mogły zostać podważone.

Terminowość

Opóźnienie w opłaceniu należności podatkowych lub dostarczeniu określonych deklaracji jest niedopuszczalne, dlatego zawsze dotrzymujemy ustawowych terminów.

Poufność

Dane naszych klientów, są szyfrowane i zabezpieczane, tak aby żadna nieuprawniona osoba, ani proces nie miały do nich dostępu.

 

Czytaj więcej

OfertaOferta

Zakładanie działalności

Zakładanie działalności

Masz pomysł na siebie i chcesz założyć własny biznes ? Możemy Ci w tym pomóc, przygotować wszystkie dokumenty, wyjaśnić interesujące cię kwestie, napisać biznesplan i inne.
Czytaj więcej
Deklaracje roczne PIT

Deklaracje roczne PIT

Otrzymałeś PIT i chciałbyś się rozliczyć ? Rozliczymy Ciebie od ręki, wyślemy deklarację elektronicznie, poinformujemy o wszystkich możliwych odliczeniach i odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.
Czytaj więcej
Prowadzenie ksiąg handlowych

Prowadzenie ksiąg handlowych

Założyłeś spółkę, a może szukasz outsourcingu, który nie obciąży twojej firmy ? Z nami zyskasz znacznie więcej, poprowadzimy księgi handlowe, kadry, bankowość, a także zapewnimy nieograniczone doradztwo podatkowe w zakresie prowadzonej działalności.
Czytaj więcej
Prowadzenie PKPIR lub ryczałtu

Prowadzenie PKPIR lub ryczałtu

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP ? Nie ważne czy jesteś samozatrudniony, czy też zatrudniasz innych. Zleć księgowość w nasze ręce i nie trać czasu na czytanie przepisów. Wszystko od Urzędu Skarbowego aż po ZUS, znajdziesz w jednym miejscu.
Czytaj więcej
Rozliczenia roczne organizacji pozarządowych i stowarzyszeń

Rozliczenia roczne organizacji pozarządowych i stowarzyszeń

Prowadzisz fundację, a może reprezentujesz stowarzyszenie ? Wychodzimy naprzeciw wymaganiom małych organizacji pożytku publicznego. Rozliczenia i sprawozdawczość roczna bez konieczności comiesięcznej wymiany dokumentów.
Czytaj więcej
Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku o dotację celową, chcesz usprawnić procesy wewnątrz przedsiębiorstwa ? Odpowiadamy na zapotrzebowania klientów z sektorów B2B, B2C i B2A. Zrobiliśmy wiele dla innych, zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie
Czytaj więcej

Zaufali nam przedsiębiorcy działający w:

poprzedni
następny

O nasO nas

Aleksandra Olszowy

Właściciel, główna księgowa

Doświadczona księgowa z wieloletnim stażem. Posiada certyfikat księgowy nr 75500/2018 wydany przez Centrum Informacji Księgowej. Pasjonatka rachunkowości i podatków. Swoje doświadczenie przed założeniem biura rachunkowego zdobyła, pracując w polskich przedsiębiorstwach branży paliwowej i aparatach pomocniczych organu administracji publicznej.

Czytaj więcej

Patryk Olszowy

Specjalista ds. rachunkowości

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki na wydziale Transportu i Spedycji. Posiada certyfikat księgowy nr 76876/2021 wydany przez Centrum Informacji Księgowej. Zorientowany na handel międzynarodowy i związany z nim system podatkowy. Swoje doświadczenie zdobył w międzynarodowych korporacjach m.in. Beiersdorf AG i Solid Logistics Sp. z o.o.

Czytaj więcej
Home - Masz pytania? Chętnie pomożemy

Masz pytania? Chętnie pomożemy

Przejdź do bloga

ReferencjeReferencje

KontaktKontakt

Adres biura

Polna 4

89-526 Lubiewo

Numer telefonu

+48 795 321 999

+48 886 888 960

Adres e-mail

biuro@cerf.pl

Dane firmy

NIP: 5611106925

REGON: 367083214

Kontakt